Telefon
WhatsApp
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Hakkımızda

Hakkımızda

     BİZ KİMİZ

  STR AÇIK HAVA REKLAMCILIK, 1992 yılında MERSİN’ de kurulmuş olup bu günlere kadar tecrübeli çalışanları, uzman grafikerleri ile birçok sektörlere üstün teknolojisi, yüksek marka kalitesi, sınırsız malzeme stoğu, son teknolojik makine departmanı ve zamanında kaliteli iş teslimatı ile müşteri memnuniyetini önemseyerek hizmet vermiştir.

    Hem yurt içinde hem yurt dışında otomotiv, inşaat, gıda, otel, turizm, gayrimenkul, madencilik,  spor, eğlence vs. gibi çeşitli sektörlerde saygın markaların kurumsal kimlik tasarımlarını hazırlamış ve yapmış olduğu TOTEM- TABELA UYGULAMALARI, KUTU HARF, AFİŞ- BİLBOARD, IŞIKLI & IŞIKSIZ REKLAM PANOLARI, İÇ MEKAN & DIŞ MEKAN AYDINLATMA, CEPHE GİYDİRME, ARAÇ GİYDİRME, BASKI-VİNİL UYGULAMALARI,  STANT İMALATI ve diğer uygulamalar sonrasında iş kalitesi sayesinde güçlü referanslarla markalaşmış olup bu günlere gelmiştir ve güçlü kadrosuyla büyümesini de sürdürmektedir.

  Bu ulaşmış olduğu başarının arkasında %100 müşteri odaklı oluşu ve verimliliği merkez alan bir yönetim biçimi yer almaktadır.

 STR REKLAMCILIK, 30 yılı aşkın deneyimlerle sahip olduğu iş tecrübesi, teknik alt yapıyı koruyup teknolojik yaşamda müşterilerinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda üst düzey performansı sayesinde yenilerini eklemeyi kendisine misyon edinmiş olup, bu benimsediği iş ahlakı ile de sadece kendi bulunmuş olduğu bölge de değil tüm yurt içi ve yurt dışında da  sınıfının en iyisi olmayı kendisine vizyon edinmiş bulunmaktadır…

  Str Reklam, çeşitli mal, ürün ve hizmetlerin hedef kitlelere ve tüketicilere ulaştırmada, bu işin ana unsurları; mal ürün ya da hizmetlerin tanıtımı yapılırken geniş hedef kitlelere ve tüketicilere hitap eden görsel yapıyı en iyi şekilde sunmaktadır. Gelişen ürün, hizmet ve teknolojik etkenleri yakından takip eden firmamız, reklam sektöründe bir çok kurum ve kuruluşların çözüm ortağı olmuştur. Yenilenen web sayfamızı da incelediğiniz takdirde, çalışılan her projede, tasarlanan ürünlerde kaliteyi ve kurumsal firmaların bizi tercih ettiğini fark edeceksiniz… Bizimle çalışan tüm markaların ürünleri ve kurumsal görselleri, lider üreticiler tarafından yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Ürünlerimizin çevre ve insan sağlığına dost olmasına özen gösterip, gelişen dünya standartlarına uygun olmasına özen gösteriyoruz…

 Ürün çeşitlerimiz hakkında güncel bilgiye sahip olmak için internet sitemizi takip edebilirsiniz. Beklenti ve önerilerinizi bizimle paylaşmanız size daha iyi hizmet verebilmemize ve sürekli olarak hizmet kalitemizi arttırmaya yardımcı olacaktır.

 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak içinHemen Arayın!

+90(324) 234 0443
Hemen Arayın!

Talep Formu